groepen
nieuws
agenda

Ons team

Directeur Joke Burgerhoudt
Bovenbouwcoördinator Els Uilenhoed
Onderbouwcoördinator Andrea van Zweden
Coördinator jonge kind Adriënne de Groot
Secretaresse Ineke van Dijk
Interne begeleider Melissa Solleveld (do, vrij)
Vakleerkrachten
Gymnastiek Zsolt Gàl en Ruud Veerman
Dansante Vorming Adriënne de Groot
 
Onderwijsondersteunend personeel  Carmen van Dijk
Native Speaker Margaret v.d. Mark
Conciërge Abdel el Boukhlifi

 

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag

Groep
1a

Mirjam
Coot
Mirjam
Coot
Mirjam
Coot
Ingeborg
Verhagen
Ingeborg
Verhagen
Groep
1b
Aafke
v.d. Kaa
Aafke
v.d. Kaa
Trudi
Bexterman
Trudi
Bexterman

Trudi
Bexterman

Groep
2a
Caroline
Boon
Caroline Boon Caroline Boon Anita
de Vreede

Anita
de Vreede

Groep
2b

Nanja
Bakker
Nanja
Bakker
Nanja
Bakker
Andrea
van Zweden
Andrea
van Zweden
Groep
3a
Nikolien
van Leeuwen
Nikolien
van Leeuwen
Ingrid
van Dijk
Ingrid
van Dijk

Ingrid
van Dijk

Groep
3b

Nanette
Duursma
Nanette
Duursma
Nanette
Duursma
Nanette
Duursma
Nanette
Duursma

Groep
4a

Ria
Korstanje
Ria
Korstanje
Ria
Korstanje
Anneke
v.d. Wel

Anneke
v.d. Wel

Groep
4b
Maarten
v.d. Aardweg
Maarten
v.d. Aardweg
Maarten
v.d. Aardweg
Maarten
v.d. Aardweg

Maarten
v.d. Aardweg

Groep
5a

René
Reusink
René
Reusink
René
Reusink
Marja
Arnoldus
Marja
Arnoldus
Groep
5b
Marloes
Snoek
Marloes
Snoek
Marloes
Snoek
Marloes
Snoek

Marloes
Snoek

Groep
6

Gerard
van Os
Gerard
van Os
Gerard
van Os
Gerard
van Os
Gerard
van Os
Groep
7
Michael
Kuiters
Michael
Kuiters
Michael
Kuiters
Michael
Kuiters

Michael
Kuiters

Groep
8

Melissa
Solleveld
Melissa
Solleveld
Els
Uilenhoed
Els
Uilenhoed

Els
Uilenhoed

Schooljaar 2017-2018

  Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Groep
1a

Caroline

Boon

Caroline

Boon

Caroline

Boon

Ingeborg
Verhagen
Ingeborg
Verhagen
Groep
1b
Vacature miv jan Vacature miv jan Vacature miv jan Vacature miv jan Vacature miv jan
Groep
1/2a
Mirjam
Coot
Mirjam
Coot
Mirjam
Coot
Anita
de Vreede
Anita
de Vreede
Groep
1/2 b
Trudi
Bexterman
Trudi
Bexterman
Trudi
Bexterman
Andrea van Zweden Andrea van Zweden
Groep
3a
Nanette

Duursma

Nanette

Duursma

Nanette

Duursma

Nanette

Duursma

Nanette

Duursma

Groep
3b
Nikolien
van Leeuwen
Nikolien
van Leeuwen
Ingrid
van Dijk
Ingrid
van Dijk
Ingrid
van Dijk
Groep
4a
Ria
Korstanje
Ria
Korstanje
Ria
Korstanje
Marja Arnoldus Marja Arnoldus
Groep
4b
Nanja
Bakker
Nanja
Bakker
Nanja
Bakker
Anna van Staalduinen Anna van Staalduinen
Groep
5a
Gerard
van Os
Gerard
van Os
Marja Arnoldus Gerard
van Os
Gerard
van Os
Groep
5b
Maarten
v.d. Aardweg
Maarten
v.d. Aardweg
Anna van Staalduinen Maarten
v.d. Aardweg
Maarten
v.d. Aardweg
Groep
6a
Marloes
Snoek
Marloes
Snoek
Marloes
Snoek
Marloes
Snoek
Marloes
Snoek
Groep
6b
René
Reusink
René
Reusink
René
Reusink
René
Reusink
René
Reusink
Groep
7
Michael
Kuiters
Michael
Kuiters
Michael
Kuiters
Michael
Kuiters
Michael
Kuiters
Groep
8
Anna van

Staalduinen

Anna van Staalduinen

 

Els Uilenhoed

 

Els
Uilenhoed
Els
Uilenhoed

Melissa Solleveld: dinsdag, woensdag en donderdag ib-er

Andrea van Zweden: maandag onderbouw coördinator

Els Uilenhoed:schoolopleider en 10 dinsdagen bovenbouw coördinator

Maarten v.d. Aardweg : woensdag  schoolopleider  en coördinator startende leerkrachten

 

 

 

Contact

De Westhoek
Dr. Jan Schoutenlaan 36
3145 SZ Maassluis

T. 010 - 591 48 70
E. westhoek@wijzer.nu